Direktori Staf

Ketua Unit Integriti

Nama Jawatan Email Ext. No
Mohd. Hafiz Ramlee Ketua Unit Integriti mhafiz35@uitm.edu.my (603) 5544 3153

 

Pentadbiran

Nama Jawatan Email Ext. No
Ahmad Rusydi Abu Bakar Kerani Kanan ahmad_rusydi@uitm.edu.my (603) 5544 3149
Muhammad Amirul Adly Jamaludin Pembantu Operasi amiruladly@uitm.edu.my (603) 5544 3149

 

Seksyen Pematuhan, Pengukuhan Integriti & Tatatertib

Nama Jawatan Email Ext. No
Nik Shakerah Md Sukri Penolong Pendaftar Kanan shakerah@uitm.edu.my (603) 5544 3152
Nor Azila Kasban Pegawai Eksekutif Kanan norazila133@uitm.edu.my (603) 5521 1304
Norhafida Hasan Pegawai Eksekutif norhafida283@uitm.edu.my (603) 5544 3177
Saripah Maskam Kerani Kanan saripah510@uitm.edu.my (603) 5544 3156
Amirul Hafis Othman Kerani Kanan amirulhafis@uitm.edu.my (603) 5544 3155
Murni Humaira Omar Kerani murnihumaira@uitm.edu.my (603) 5544 3154

 

Seksyen Pengurusan Aduan, Pengesanan dan Pengesahan, Tadbir Urus 

Nama Jawatan Email Ext. No
Muhammad Syafiq Kamaruzaman Penolong Pendaftar Kanan syafiq3205@uitm.edu.my (603) 5544 3169
Hairulnizam Hamdan Kerani Kanan nizam29@uitm.edu.my (603) 5544 3151
Che Roslela Che Sulaiman Kerani Kanan chero917@uitm.edu.my (603) 5544 3150
Muhammad Hasif Mussori Kerani hasif@uitm.edu.my (603) 5544 3148

Pelawat

152095
Today
Yesterday
This Week
This Month
Last Month
All days
38
127
1194
3756
6456
152095

HUBUNGI KAMI

 


Unit Integriti
Aras 5, Kompleks Al-Farabi
Jalan Usahawan
Universiti Teknologi MARA
40450 Shah Alam
Selangor Darul Ehsan, Malaysia

03-5544 3150

 

unitintegriti@uitm.edu.my